Yabancı Dil Eğitimi

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kısa süre sonra merkezini İstanbul’a taşıyan Endless Abroad, 2006 yılında hizmet kalitesini artırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla Londra şubesini faaliyete geçirmiştir. Eğitim altyapısını yurt dışında tamamlamış olan kurucu ortakları ve çalışanlarıyla kısa sürede adından sıkça söz ettiren Endless Abroad, geliştirdiği özel programlar ve kampanyalar sayesinde sektördeki birçok yeniliğin öncülüğünü yapmıştır.

Londonist DMC

Londra merkezli DMC, Londra merkezindeki Holborn’da bulunan bir öğrenci konaklama dairesidir ve 2013’ten bu yana 2 haftadan 51 haftaya kadar hem kısa hem de uzun süreli konaklama imkânı sunmaktayız. Londralı olarak, tüm öğrencilerimize “evden uzakta en büyük evi” veren ısmarlama bir deneyim yaratmayı hedefliyoruz.
Şu anda Londra’nın 12 farklı yerinde var. Genişleyen portföyümüz 1, 2 ve 3. Bölge’deki öğrenci konaklamalarını kapsamaktadır. Kings Cross, Spitalfields, Aldgate, Portobello, Lewisham, Camden, Highbury, Islington bunlardan sadece birkaçıdır. Öğrencilere şık ensuite odalar, ikizler, stüdyolar ve apartman odaları sunabiliriz.
Diğer ek hizmetler bireysel ve grup transferleri, ilk gün yardımı, karşılama paketi ve servisli dairelerdir.
Ayrıca, 2017 yılında, öğrencilerin ekstra temizlik, oda bakımı, havaalanı transferleri ve daha fazlası gibi ekstra hizmetler talep edebilecekleri eConcierge App, Londonist eGenius’u başlattık. Daha fazla bilgi için lütfen www.londonist-app.com adresini ziyaret ediniz.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Türkiye’nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada’da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisansüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Aymir Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ay Holding şirketler grubu ailesi olarak biz deneyimli kadromuz ve 12 yılı aşan tecrübemiz ile ana merkezimiz İstanbul olmak üzere Eğitim, Sağlık, Turizm ve Hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. Tüm çalışmalarımızı uluslararası standartlarda ve süreklilik göstererek gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizde yakaladığımız başarıyı yurt dışında da yakalamak ana hedefimizdir

British Time

1998 yılından beri İngilizce eğitiminde 19 yıldır kesintisiz hizmet veren BRITISH TIME; İstanbul (BAKIRKÖY, KADIKÖY, TAKSİM ve MECİDİYEKÖY), Diyarbakır ve Sivas’ta 7 şubesiyle bu hizmet vermeye devam ediyor. Oluşan yoğun talebe cevap verebilmek için yatırımlarını sürdüren ve aynı dönemde binlerce öğrenci kapasitesine ulaşan kampüslerimizde eğitim vermeye devam etmekteyiz

Eğitim kurumumuz ileri teknolojik ürünler kullanarak en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışındadır. Çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değerle, dinamik kurumsal kimlik yapısını geliştirerek, tüm çalışmalarını, yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmiş ve ISO 9001:2008 ile de belgelemiştir. Eğitim kurumumuz; kurulduğu günden bu yana İngilizce eğitim metodolojisi ve mezun ettiği öğrencileri itibariyle hızla gelişerek alanında sektörel lider konumuna gelmiştir.

 

Dialogue İngilizce ve Almanca Yabancı Dil Okulları

Eğitimde kaliteli hizmet sunma ve farklılık oluşturma amacıyla İstanbul’da eğitim hayatımıza başladığımız 1999 yılından bu yana öğrenci, öğretmen ve idari kadro arasındaki sürekli iletişim sayesinde İngilizce kursları arasında saygın bir yer edinmeyi başardık. Alanında Uzman Türk ve Yabancı öğretmenlerle, sizi anlayabilen ve sizi doğru şekilde yönlendiren dürüst bir kurum olmayı ana felsefemiz olarak benimsedik. Eğitim hayatımıza başladığımız günden bu yana eğitim sunduğumuz binlerce bireysel ve kurumsal öğrencimiz en güvenilir tanıtım kaynağımızı oluşturmaktadır.

English Time

EnglishTime küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli
İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük
ve en kaliteli dil okuludur.
Türkiye, genelinde İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten EnglishTime
200.000 ‘i geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan 26.000’in üzerinde
öğrencisine de eğitim vermektedir
İstanbul’un çeşitli semtlerinde bulunan 16 şubemizin yanı sıra Anadolu’da Ankara, Antalya,
Bursa, Çorlu, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İzmir, İzmit, Konya, Sakarya, Samsun,
Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak, Van olmak üzere 36 şube ile hizmet vermektedir.
Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip olan EnglishTime
‘ın Berlin şubesi bulunmaktadır.

Eurodesk Türkiye

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlerin Avrupa Fırsatlarından daha fazla faydalanabilmesi için Avrupa Birliği Bakanlığı çatısı altında bulunan Ulusal Ajans ile bazı anlaşmalar imzalamıştır. Bu kapsamda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulusal Ajans ile Eurodesk ve AGH için akredite kuruluş olmuştur. Yapılan antlaşmalarla sizlerin Avrupa fırsatlarına ulaşımı daha fazla kolaylaşmıştır. Bu kapsamda verdiğimiz hizmetler;

Eurodesk Temas Noktaları, AB Bakanlığı (Ulusal Ajans) tarafından, gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa Bilgi Ağıdır. Bizler bu ağ sayesin de Erasmus+ kapsamında sizlere sunulan tüm hibe programlarını sizlere ulaştırma imkânına sahibiz.

INTCAS

INTCAS, öğrencilerin yurtdışında öğrenim görmelerine ve kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olan küresel bir teknoloji platformu ve altyapı sağlayıcısıdır. Sadece öğrencinin çıkarları doğrultusunda çalışır ve teknoloji, destek merkezlerimiz ve ortaklığımızla öğrencilerimizin hedeflerine ulaşırız.

INTCAS’ın Londra’daki Genel Müdürlüğü var ve Ekim 2018’de İstanbul’daki Öğrenci Destek Merkezi’ni açtı. Bu nedenle Türkiye’deki gençler adına çalışmaya kararlıyız.

International Awareness Academy

International Awareness Academy ‘Harekete geç, potansiyelini keşfet’ sloganı ile yola çıkarak, kişisel gelişimin bireylerin hayatında çok önemli bir rol oynadığının farkındalığını oluşturuyor ve bu farkındalık ile birlikte hedefledikleri kariyer için gerekli olan eğitimleri bireylere sunuyor, bununla birlikte hemen hemen her üniversitede bulunan IAA takımları ve sahip olduğu geniş network ağı ile öğrencileri firmalar ile buluşturuyor.

Eğitim veren tüm kurum ve kuruluşlara ev sahipliği yaparak,  satış ve pazarlamalarını gerçekleştiriyor.

İngilizce Kültür Yabancı Dil Kursları

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlamıştır.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslar, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye´deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

YDS Academy

2005 yılında yabancı dil eğitimine modern ve dinamik bir bakış açısı getirmek amacıyla Balıkesir’de kurulmuştur.  2005 yılından bu yana kaliteli eğitim anlayışından ödün vermeden istikrarlı büyümesine devam etmektedir.  Eğitim alanında YDS Academy, yurt dışı eğitim danışmalığı alanında YDS Abroad ve yayıncılık alanında YDS Publishing ile YDS Education Group çatısı altında toplanmıştır.

YDS Academy’lerde Kids (ilköğretim) gruplarından başlayarak, Genel İngilizce, YDS-YÖKDİL, YKS-DİL, TOEFL, IELTS, BULATS, PTE, Kurumsal Eğitimler gibi pek çok alanda eğitim alma şansına sahip olursunuz.